logo

About Us

Firma ASPEN BROTHERS powstała w celu pomocy przedsiębiorstwom zamierzającym wymieniać swój park maszynowy. Z naszą pomocą możecie Państwo zarówno zakupić maszyny nowe jak i używane a przy okazji sprzedać te, które nie są Wam już potrzebne. W naszej opinii większość pośredników zajmuje się tylko i wyłącznie skomunikowaniem kupca i sprzedawcy nie zajmując się oceną stanu technicznego oferowanych urządzeń. Nie jest to według nas zadowalające rozwiązanie. Postanowiliśmy zmienić to podejście i zaoferować klientom kompleksową obsługę w zakresie zakupu i sprzedaży używanych urządzeń. Decydując się na nasze usługi możecie zamówić Państwo szczegółowy raport dotyczący urządzenia, którym jesteście zainteresowani, zawierający fachową ocenę techniczną oraz pełną dokumentację fotograficzną. Możecie również skorzystać z bezpośrednich usług naszego rzeczoznawcy technicznego towarzyszącego Państwu podczas wizyty u sprzedawcy.

W przypadku zainteresowania nowymi maszynami informujemy, że ASPEN BROTHERS jest także wyłącznym przedstawicielem na terenie Europy dwóch dużych firm PACKMATE i KIZUI mających swoje siedziby w Hong Kongu i oferujących wysokiej klasy systemy pakowania przemysłowego.

Dodatkowym zadaniem naszej firmy jest współpraca ze służbami Utrzymania Ruchu w zakresie napraw oraz utrzymaniu sprawności produkcyjnej urządzeń pakujących. Z uwagi na fakt, że w zasadzie każda firma posiada zbędne stany magazynowe nowych, nigdy nie wykorzystanych jeszcze części zamiennych zdecydowaliśmy się utworzyć dział KOMIS. Firmy pozostawiające części do sprzedaży zrzucają na nas ciężar ich sprzedaży a ponadto sami mogą zaopatrywać się w części oferowane przez innych naszych klientów. Takie rozwiązanie daje kilka podstawowych korzyści:

  • Nasi klienci pozbywają się niepotrzebnych części, które mogą jeszcze korzystnie odsprzedać.
  • Cena części pochodzących ze stanów magazynowych jest znacznie niższa niż nowych (często już nie produkowanych)
  • Odpada konieczność stosowania zamienników i związane z tym modyfikacje urządzeń
  • Oferowane części dostępne są „od ręki”
  • W przypadku awarii można zamówić dostawę tego samego dnia naszym transportem